0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
FC Tokyo
۲
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۵:۰۰
Kashiwa Reysol
۱
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۰۰
Shimizu S-pulse
۳
۵
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۰۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۰
۳
Banfield
Finished
۰۵:۰۰
Tigre
-
-
Talleres de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۱
۲
Argentinos Juniors
Finished
۰۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Odds Ballklubb
۳
۲
FK Bodo Glimt
Finished
۲۰:۳۰
Jerv
۱
۰
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division
Ayacucho FC
۱
۲
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Municipal
۰
۰
Universidad Cesar Vallejo
inprogress
۲۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
PSV Eindhoven
۲
۲
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۷:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۰
۷
FC Copenhagen
Finished
۱۶:۳۰
AFC Ajax
۲
۵
SC Paderborn 07
Finished
۱۵:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۱
FC Zwolle
Finished
۱۸:۳۰
Club Brugge KV
۲
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۸:۰۰
FC Toulouse
۲
۰
Olympique Nimes
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce SK
۱
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۲۱:۰۰
FC CSKA 1948
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۲۰:۳۰
FK Spartak Moscow
۳
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Sion Sitten
۰
۱
Dynamo Kiev
inprogress
۲۱:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۱
۲
Zalaegerszegi TE
inprogress
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien
۲
۳
AEK Larnaca
Finished
۱۹:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۴
1. FC Union Berlin
Finished
۱۹:۰۰
CS Fola Esch
۱
۳
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dordrecht
۴
۲
KV Kortrijk
Finished
۱۶:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۳
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۸:۰۰
FC Differdange 03
۰
۰
R.F.C. Seraing
inprogress
۲۰:۳۰
Oxford City FC
۱
۴
Oxford United
inprogress
۲۲:۰۰
FC Slovan Liberec
۸
۱
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۴
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۲۱:۰۰
FC Slovacko
۲
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۳:۳۰
FK Kolubara
۱
۲
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۲۰:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۳
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۰۰
FC Utrecht
۲
۴
Queen's Park
Finished
۲۰:۳۰
Fortuna Sittard
۲
۳
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۳۰
Brondby I.F.
۱
۲
AGF Aarhus
Finished
۱۷:۰۰
Schwaz
۱
۶
FC Botosani
Finished
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split
۱
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۳
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۳
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Cove Rangers
۸
۱
Gala Fairydean Rovers
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۱
۳
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۶:۳۰
Podbrezova
۴
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۲۰:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۳:۳۰
Linfield FC
۱
۲
Saint Mirren FC
Finished
۱۷:۰۰
Chorley
۱
۳
Bolton Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
FC Kaiserslautern
۳
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۸:۰۰
FC Livingston
۰
۳
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
SKN St. Polten
۴
۰
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۰۰
Radunia Stezyca
۲
۱
GKS Przodkowo
Finished
۱۳:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۱
۳
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۳:۳۰
Lyngby BK
۲
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Nuneaton Town FC
۰
۴
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC St. Gallen
Finished
۱۸:۳۰
FC Luzern
۴
۱
FC Vaduz
Finished
۱۸:۳۰
Chrobry Glogow
۱
۲
Gornik Polkowice
Finished
۱۲:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۰
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۵
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۳:۳۰
SK Deinze
۰
۱
Union St.-Gilloise
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۱
۵
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۶:۳۰
Gretna 2008
۲
۳
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۴
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۴
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۰:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۲
۳
Septemvri Sofia
Finished
۲۰:۰۰
SK Sturm Graz
۱
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۲۰:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۱
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۲۱:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۰
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۳
۰
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie
۱
۲
FK Samorin
Finished
۱۲:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۲
FK Teplice
Finished
۱۳:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۵
۳
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۷
VSG Altglienicke
Finished
۱۶:۳۰
Peterhead
۰
۴
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
MKF Chrudim
۲
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
Frome Town FC
۲
۳
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Melksham Town
۲
۳
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۳
NK Krka
Finished
۱۲:۰۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۰
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۳:۳۰
Leamington FC
۱
۳
Coventry City FC
Finished
۱۶:۳۰
SK Sturm Graz
۰
۰
FC Liefering
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۰
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
SC Freiburg
۰
۰
SV Elversberg
Finished
۱۷:۳۰
FV Bad Vilbel 1919
۲
۲
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۰
۰
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۳
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۰
۱
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
1. FC Duren
۳
۲
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۳
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۰
۳
Preston North End FC
Finished
۱۸:۳۰
Rupel Boom FC
۱
۵
Waasland-Beveren
Finished
۱۸:۳۰
KVC Westerlo
۲
۱
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۱۹:۳۰
Bicskei TC
۰
۵
KFC Komarno
Finished
۱۳:۰۰
Mezokovesdi SE
۱
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۳:۰۰
NK Polet Sv Martin
۱
۷
NK Osijek
Finished
۱۳:۳۰
Piast Gliwice
۲
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
OB Odense
۱
۳
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
FC Kufstein
۰
۴
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۲
۰
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۱
۳
VfL Bochum
Finished
۱۶:۳۰
Southport FC
۰
۲
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۰
۲
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
۲
۱
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۰
۳
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۸:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۳
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
Gornik Leczna
۲
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۹:۳۰
A.J. Auxerre
۱
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۱۹:۳۰
FC Farul Constanta
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۹:۳۰
Gyori ETO FC
۲
۴
Gyirmot
Finished
۱۲:۳۰
FC Farul Constanta
۲
۳
Chindia Targoviste
Finished
۱۲:۳۰
Dabas FC
۲
۳
Monori SE
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۳
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Bedford Town FC
۰
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۶:۳۰
Alloa Athletic
۲
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Cowdenbeath
Finished
۱۷:۳۰
Sutton Common Rovers
۱
۵
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
Sutton Coldfield Town FC
۰
۴
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Evesham United
۰
۴
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۳
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
Spartak Subotica
۳
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۳۰
TS Wisla Krakow
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۰۰
Garbarnia
۱
۴
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۴:۳۰
Bedfont Sports
۲
۲
Potters Bar Town FC
Finished
۱۵:۳۰
AZ Reserves
۱
۳
Almere City
Finished
۱۵:۳۰
FC Utrecht Reserves
۴
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Groningen
۲
۱
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۱۸:۰۰
SK Sigma Olomouc
۱
۳
MSK Zilina
Finished
۱۸:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۴
NK Domzale
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۲
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
ND Beltinci
۰
۲
NK Rudar Velenje
Finished
۲۰:۳۰
Olimpia Elblag
۵
۰
Sokol Ostroda
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۳
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
FK Pribram
۰
۳
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۰۰
MTK Budapest
۲
۶
Ujpest FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Winterthur
۳
۰
FC Schaffhausen
Finished
۱۳:۳۰
MFK Karvina
۰
۲
FC Zlin
Finished
۱۳:۳۰
FC Iserlohn
۰
۹
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۵:۳۰
TS Wisla Krakow
۳
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۲
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۰
۳
FK AS Trencin
Finished
۱۸:۰۰
SV Babelsberg 03
۰
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۸:۳۰
Royal Antwerp FC
۴
۰
KV Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
New Mills FC
۰
۳
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
Ascot United
۰
۳
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
SKA Khabarovsk II
۳
۳
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۸:۳۰
RC Lens
۰
۰
Paris FC
Finished
۱۸:۳۰
PFC Cherno More Varna
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۹:۳۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۱
۱
Vitosha Bistritsa
Finished
۱۹:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۲۰:۳۰
Alemannia Waldalgesheim
۱
۰
Basara Mainz
Finished
۲۰:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۲۰:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
FC Yantra Gabrovo
inprogress
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Gangwon FC
Finished
۱۵:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeju United
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Helsingborgs IF
۱
۱
Kalmar FF
Finished
۲۰:۰۰
AIK
۰
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۷:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Lara
۰
۰
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۳:۴۵
  Morocco Botola Pro
Maghreb de Fes
۰
۰
Raja Casablanca
inprogress
۲۱:۳۰
FAR Rabat
۱
۰
Olympique Khouribga
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۰
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۴۵
Guairena FC
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۳
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Brusque
۲
۰
Operario PR
Finished
۰۵:۰۰
Ituano SP
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
Londrina EC
۰
۰
CS Alagoano
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۱
۲
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Universitario de Deportes Reserves
۳
۰
CD Coopsol Reserves
Finished
۰۰:۰۰
Cesar Vallejo Reserves
۳
۰
Juan Aurich Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Alianza Universidad Reserves
۰
۰
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gimpo Citizen
۰
۰
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
Bucheon FC 1995
۲
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Ansan Greeners
۱
۴
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۲
۴
KV Vesturbaer
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
Union Omaha
۰
۰
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Salt
۱
۱
Al Hussein
Finished
۲۰:۳۰
Al Aqaba
-
-
Al-Faisaly
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۲
Jarabacoa FC
Finished
۰۰:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Gambia Ports Authority
۱
۱
Marimoo
Finished
۲۰:۳۰
Hawks FC
۰
۰
Gamtel FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
۰
۰
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Primera Division
Palestino Santiago
-
-
Union Espanola
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Everton Vina del Mar
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۱
۲
CD Arturo Fernandez Vial
inprogress
۲۱:۰۰
Deportes Recoleta
۳
۳
Union San Felipe
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Santiago Wanderers
Finished
۰۵:۳۰
Deportes Temuco
۱
۱
CD Santa Cruz
inprogress
۲۱:۰۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۲
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۶:۳۰
Angel City FC (W)
۱
۱
Portland Thorns (W)
Finished
۰۷:۰۰
Houston Dash (W)
۱
۲
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Belarus Premier League
Dinamo Minsk
۱
۲
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۲۰:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۱
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Honka Espoo
۱
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۶:۳۰
FC Lahti
۲
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۹:۳۰
HJK Helsinki
۱
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۰
۶
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Bragantino U20
۰
۲
Atletico GO U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Botafogo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Mineiro U20
۰
۰
Palmeiras U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC U20
۰
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Athletico Paranaense U20
۴
۱
Chapecoense AF U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Launceston City Reserves
۳
۲
Northern Rangers FC
Finished
۰۸:۴۵
New Town Eagles
۳
۱
Beachside FC
Finished
۱۰:۳۰
Riverside Olympic Reserves
۲
۲
Burnie United
Finished
۱۱:۰۰
Clarence Zebras Reserves
۴
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۴
۰
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Launceston United
۰
۱
Ulverstone
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۱
۳
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۳
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۲
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۲
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers FC U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۱۱:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۱
Cooma Tigers U23
Finished
۰۷:۰۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
USA U20
۳
۰
Honduras U20
Finished
۰۵:۳۰
Dominican Rep U20
۳
۲
Guatemala U20
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۰
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۰
Cooma Tigers
Finished
۰۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۳۰
Rubio nu
۱
۰
Atyra FC
Finished
۰۳:۴۵
Fernando de la Mora
۴
۱
Sportivo Iteno
Finished
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۰
۲
Sportivo Luqueno
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۲
۳
Weston Workers
Finished
۰۹:۳۰
Lambton Jaffas FC
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Cancelled
۰۸:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Athletic Club MG U20
۰
۰
Betis FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Pouso Alegre U20
۰
۰
Araguari AC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Coimbra EC U20
۳
۰
Ipatinga U20
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۲
EC Lemense SP
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
Mazatlan FC
۲
۴
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۳
Tocantinopolis EC
Finished
۰۳:۳۰
Tuna Luso PA
۰
۰
4 de Julho
inprogress
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۳
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۷:۰۰
New York Red Bulls II
۰
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Southern California Seahorses
۱
۱
Golden State Force
Finished
۰۶:۳۰
Western Mass Pioneers
۳
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۴:۰۰
Chicago FC United
۱
۰
Chicago City SC
Finished
۰۴:۳۰
Tobacco Road
۱
۱
North Carolina Fusion U23
inprogress
۲۱:۳۰
FC Motown II
۱
۲
Cedar Stars Rush
Finished
۰۳:۳۰
Kings Hammer FC
۵
۱
Toledo Villa FC
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۰
Real Central New Jersey
Finished
۰۳:۳۰
Des Moines Menace
۲
۲
Thunder Bay Chill
Finished
۰۴:۳۰
Peoria City
۳
۲
FC Manitoba
Finished
۰۴:۳۰
Round Rock SC
۱
۱
Houston FC
Finished
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۲
۳
Project 51O
Finished
۰۶:۳۰
Vermont Green
۰
۰
Boston City
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Eastern Lions SC U21
۴
۳
South Melbourne U21
Finished
۰۶:۴۵
Avondale FC U21
۵
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Hume City U21
۳
۰
Melbourne Knights U21
Finished
۱۰:۳۰
Green Gully U21
۱
۳
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U21
۰
۴
Port Melbourne U21
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Bulleen Lions
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۱
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۰
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers FC
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
-
-
Petrojet
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۱
۱
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Bay Olympic
۲
۴
Manukau United
Finished
۰۷:۳۰
North Shore United
۱
۶
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۷:۳۰
Melville United
۰
۲
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
۰
۲
Auckland City
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۰
۰
Takapuna AFC
Finished
۰۷:۳۰
  Japan J2 League
Fagiano Okayama
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
Machida Zelvia
۲
۳
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۵:۰۰
Mito HollyHock
۱
۲
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۰
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۳
۳
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۶:۱۵
Launceston United (W)
۵
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Bolivia LFPB
Independiente Petrolero
۱
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۴:۰۰
Jorge Wilstermann
-
-
Atletico Palmaflor Vinto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States WPSL
FC Tucson (W)
۰
۱
Arizona Arsenal SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Alabama FC (W)
۱
۱
TN Force FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Challenge Red Devils (W)
۴
۱
SA Corinthians FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Florida Krush (W)
۱
۰
United Soccer Alliance (W)
Finished
۲۰:۰۰
Elite DA II (W)
۰
۲
Los Angeles SC (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Sunrise Prime FC (W)
۶
۱
Florida Gulf Coast DL FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Colorado Rush (W)
۰
۰
Indios Denver (W)
inprogress
۰۳:۳۰
San Antonio Blossoms (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Northbridge Bulls U20
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۷:۳۰
Manly United FC U20
۲
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans U20
۲
۰
St George City FA U20
Interrupted
۱۱:۳۰
Sutherland Sharks U20
۰
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
inprogress
۱۲:۰۰
  Australia NPL South Australia
White City Woodville
۱
۱
Adelaide City
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۰
۱
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۳
۳
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۰
۱
Croydon Kings
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Comets
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۳
۲
Terton FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Takin
۰
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۴:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
SK Super Nova
۱
۲
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Group A
Liverpool FC Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
America RJ
۰
۱
Marica RJ
inprogress
۲۲:۱۵
Olaria AC
۰
۰
FC Goncalense
inprogress
۲۲:۱۵
AD Cabofriense
۰
۰
Sampaio Correa-RJ
inprogress
۲۲:۱۵
Angra dos Reis EC
۱
۱
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۲:۱۵
  Estonia Meistriliiga
Tallinna JK Legion
۰
۱
Flora Tallinn
inprogress
۲۱:۰۰
JK Trans Narva
۱
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۱۸:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۱
JK Tammeka Tartu
inprogress
۲۱:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Chacaritas SC
۰
۱
Cumbaya FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gyeongju Korea H&N Power
۰
۱
Siheung Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Cheonan City
۴
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۰
Changwon City
Finished
۱۴:۳۰
Gimhae City
۳
۱
Mokpo City
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Colegiales
۱
۰
JJ Urquiza
Finished
۲۰:۳۰
Talleres Remedios Escalada
-
-
Comunicaciones de Bueno Aires
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA Defensores Unidos
-
-
CA Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Merlo
-
-
Canuelas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CS Dock Sud
۱
۲
CA San Miguel
Finished
۱۹:۳۵
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۳
۰
York United FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۰
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۳
۲
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۳
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۱
۰
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۲
۰
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J3 League
Iwaki SC
۲
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۰۰
Fujieda MYFC
۲
۰
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۰:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Kagoshima United
Finished
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۱
۲
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Fukushima United FC
۱
۱
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Reserve League
Colon Reserves
۱
۱
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Rosario Central Reserves
۵
۱
CA Aldosivi Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA River Plate Reserves
۱
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League
Dakkada FC
۲
۰
Katsina United FC
Finished
۱۹:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۰
Sunshine Stars FC
Finished
۱۹:۳۰
Enugu Rangers
۲
۲
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۹:۳۰
Abia Warriors
۳
۲
Gombe United
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland National League Women
Wexford Youths (W)
۰
۰
Galway (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Athlone Town (W)
۰
۰
Cork City (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Treaty United FC (W)
۰
۱۰
Shelbourne (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bohemians Dublin (W)
۱
۰
Sligo Rovers (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۰
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Heidelberg United (W)
۲
۰
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۲
۴
Box Hill United (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۴
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۷:۰۰
Rochester New York FC
۳
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۳۰
  United States UWS
Austin Elite (W)
۰
۰
San Antonio Athenians SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Olympic
۵
۰
Petone
Finished
۰۸:۱۵
Miramar Rangers
۲
۱
Wellington Phoenix FC Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Waterside Karori
۱
۲
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
  Australia Tasmania Northern Championship
Somerset
۲
۱
Devonport City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
  Vietnam V-League 2
TTBD Phu Dong
۰
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
Ba Ria Vung Tau FC
۰
۰
DAK Lak
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۴
۱
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۰
۰
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
Club Valencia
۲
۱
Super United Sports
Finished
۲۰:۳۰
Maziya SRC
۲
۰
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Netherlands (W)
۲
۰
Finland (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Riteriai
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۲۱:۳۰
Banga Gargzdai
۱
۲
FK Panevezys
Finished
۱۹:۳۰
Lietava Jonava
۰
۴
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Jippo Joensuu
۱
۰
Peka
Finished
۱۶:۳۰
Futura
۰
۳
NJS
Finished
۱۸:۳۰
Atlantis FC Edustus
۲
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Club Atletico Parana
۱
۱
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
inprogress
۲۱:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Finland Kolmonen
FC Ylivieska
۱
۸
Sporting Kristina
Finished
۱۷:۳۰
ToTe
۲
۳
FC Kontu
Finished
۱۵:۳۰
OPS Oulu
۸
۰
Roi United
Finished
۱۶:۳۰
FC Espoo
۱
۰
FC Kirkkonummi
Finished
۱۶:۳۰
LPS
۴
۳
RiPS
Finished
۱۴:۳۰
HIFK II
۲
۰
POHU
Finished
۱۹:۰۰
FC Aland
۶
۰
Toejoen Veikot
Finished
۱۸:۰۰
Espa
۵
۱
SaPa
Finished
۱۶:۰۰
Viikingit / SCP
۱
۳
HerTo
Finished
۱۷:۳۰
PaiHa
۲
۲
TPK
Finished
۱۶:۳۰
  Taiwan Mulan League
Kaohsiung Sunny Bank (W)
۱
۲
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Taipei Bravo (W)
۲
۲
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۲
۳
FK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
۰
۰
FC Taraz
Finished
۱۸:۳۰
  Cambodia Premier League
Tiffy Army
۳
۴
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
Kirivong Sok Sen Chey
۳
۳
Angkor Tiger
Finished
۱۳:۱۵
  Japan J4 League
Tiamo Hirakata
۲
۳
Sony Sendai
Finished
۱۰:۰۰
FC Osaka
۰
۰
Reinmeer Aomori
Finished
۰۹:۳۰
Honda F.C.
۳
۱
Honda Lock
Finished
۱۳:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Yokogawa Musashino
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۴
Nara Club
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Catarinense 2
CA Metropolitano
۰
۰
Tubarao
inprogress
۲۲:۳۰
Nacao
۰
۰
EC Internacional SC
inprogress
۲۲:۳۰
Caravaggio FC
۰
۰
Guarani de Palhoca
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Catarinense
۱
۰
Blumenau EC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Deportivo Riestra
۱
۰
Nueva Chicago
inprogress
۲۱:۴۰
Almirante Brown
۱
۰
Estudiantes Rio Cuarto
inprogress
۲۲:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Almagro
Finished
۰۲:۴۰
  Cameroon Elite Two
Leopard de Douala
۱
۱
FC Gazelle
Finished
۱۹:۳۰
AS Lausanne de Yaounde
۰
۰
Aigle Royal de la Menoua
inprogress
۲۲:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B68 Toftir
۰
۱
HB Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۵
۴
EB Streymur
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۰
۰
Grebbestads IF
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Singapore Khalsa Association
۱
۱
GFA Sporting Westlake
Finished
۱۶:۰۰
Project Vaults Oxley SC
۱
۲
Tiong Bahru FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۴
۰
Balcatta (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Redlands United
۲
۰
SWQ Thunder
Finished
۱۳:۳۰
Mitchelton FC
۰
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۱
۲
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Joondalup United
۲
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۵
Murdoch University Melville
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۰
Kingsway Olympic
inprogress
۱۱:۳۰
Forrestfield United
۱
۳
Western Knights SC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan L1 League Women
Gunma White Star (W)
۲
۱
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۱
۲
AS Harima Albion (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۳
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States NPSL
West Chester United
۴
۲
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Paulista Serie B
Catanduva FC
۰
۱
Itapirense
Finished
۰۳:۳۰
XV de Jau
۰
۲
Gremio Prudente
Finished
۰۳:۳۰
CA Joseense
۰
۰
Inter de Bebedouro
inprogress
۲۲:۳۰
Paulista Jundiai
۰
۰
Atletico Penapolense
inprogress
۲۲:۳۰
Rio Branco EC
۰
۰
Maua FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Gwelup Croatia SC
۲
۳
Bayswater City
Finished
۱۱:۳۰
Balcatta
۱
۳
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۱
Perth
Finished
۱۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
FK Toten
۲
۳
Floro SK
Finished
۱۵:۳۰
Spjelkavik
۰
۲
Foerde
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sandnes Ulf 2
۴
۳
Lysekloster
Finished
۱۸:۳۰
Brann 2
۱
۰
Sola
Finished
۱۵:۳۰
Akra IL
۳
۱
Bjarg
Finished
۱۷:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۶
۲
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Akademiya Ontyustik
۰
۰
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FK Igilik
۰
۳
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۵:۳۰
FC Okzhetpes
۴
۰
FK Kyran
Finished
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۳
۴
FK Ekibastuz
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۰
۲
FK Ekranas
Finished
۱۶:۳۰
FC Garliava
۲
۲
Marijampole City
Finished
۱۹:۳۰
Minija Kretinga
۰
۲
FK Atmosfera
Finished
۱۸:۳۰
  India Shillong Premier League
Malki SC
۰
۰
Rangdajied United FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL South Australia Women
Metro United (W)
۰
۲
West Adelaide (W)
Finished
۱۵:۰۰
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Myanmar National League
Hantharwady United
۰
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۰
۱
Glenorchy Knights
Finished
۱۱:۰۰
Riverside Olympic
۲
۱۱
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۱
۲
Devonport City
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FC Lyn Oslo
۳
۱
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Oppsal
۴
۰
Nordstrand
Finished
۱۶:۳۰
Skeid 2
۵
۳
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
Grorud IL 2
۱
۴
Os Turnforening
Finished
۱۶:۳۰
Stabaek IF II
۰
۲
Froya
Finished
۱۸:۳۰
FK Fyllingsdalen
۲
۰
Ready
Finished
۱۵:۳۰
Grei
۰
۱
Kjelsas II
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie C
Floresta EC
۰
۱
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
UD Alagoana (W)
۰
۰
Ceara (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo RJ (W)
۱
۰
Bahia (W)
Finished
۱۷:۳۰
Minas Icesp DF (W)
۲
۱
America Mineiro (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Serra Macaense U20
۰
۰
Serrano RJ U20
inprogress
۲۲:۱۵
7 de Abril U20
۰
۱
Perolas Negras U20
inprogress
۲۲:۱۵
Rio Sao Paulo RJ U20
-
-
Duque de Caxias U20
inprogress
۲۲:۱۵
  Colombia U19 Championship
Martin Garcia RJB U19
۱
۰
Plata Vino Tinto Oro U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 3. Deild
Ellidi
۵
۲
Dalvik/Reynir
Finished
۲۰:۳۰
KFG Gardabaer
۱
۱
Kormakur/hvot
Finished
۱۸:۳۰
KH Hildarendi
۱
۱
Sindri
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
IFK Österåker FK
۲
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۸:۳۰
Skiljebo SK
۱
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۲
۴
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۸:۳۰
Torns IF
۲
۱
BK Olympic
Finished
۱۵:۳۰
Hassleholms IF
۱
۰
Eskilsminne IF
Finished
۱۸:۳۰
Vastra Frolunda IF
۶
۰
Torslanda IK
Finished
۱۶:۳۰
FC Gute
۱
۲
IFK Haninge
Finished
۱۶:۳۰
Friska Viljor
۱
۲
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
IF Fuglafjordur
۴
۱
NSI Runavik II
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Vietnam U19
۰
۰
Indonesia U19
Finished
۱۸:۰۰
Thailand U19
۱
۰
Philippines U19
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia President's Cup
Arema Malang
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Argentina Youth League
Argentinos Jrs U20
۲
۲
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۶:۰۰
Chacarita Juniors U20
۱
۳
Estudiantes de Buenos Aires U20
Finished
۱۷:۳۰
CA Aldosivi U20
۱
۲
Godoy Cruz U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Patronato Parana U20
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Tucuman U20
۱
۰
San Lorenzo U20
Finished
۱۶:۳۰
Los Andes U20
۰
۰
Fenix U20
Finished
۱۶:۳۰
Atletico San Luis U20
۰
۱
San Martin de San Juan U20
Finished
۱۷:۳۰
Barracas Central U20
۰
۲
Estudiantes LP U20
Finished
۱۶:۳۰
Gimnasia LP U20
۲
۱
Defensa y Justicia U20
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Liniers U20
۰
۱
Excursionistas U20
Finished
۱۶:۳۰
Canuelas FC U20
۰
۱
Talleres Remedios U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Telmo U20
۲
۱
CD Moron U20
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hoganas BK
۱
۵
Ullareds IK
Finished
۱۵:۳۰
  Finland U20 League
AIFK U20
۰
۹
Sexypoxyt U20
Finished
۱۵:۳۰
HJS U20
۲
۱
TPS U20
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka U20
۲
۵
HJK Helsinki U20
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turku U20
۴
۲
Ilves U20
Finished
۱۵:۳۰
PPJ U20
۴
۴
Koips U20
Finished
۱۵:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna
۰
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۴:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۱:۳۰
Ethiopia Bunna
۱
۱
Bahir Dar Kenema FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Richmond SC
۰
۴
Beaumaris
Finished
۱۳:۰۰
Altona City
۱
۳
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۱
Port Adelaide Pirates Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Darwin Olympic
۴
۲
University Azzurri FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۲
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
North Geelong U21
۳
۲
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
Moreland City U21
۱
۴
Langwarrin U21
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Hume City
۳
۱
Melbourne Knights
Finished
۱۳:۳۰
Eastern Lions
۰
۴
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Avondale FC
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic
۱
۴
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland 4. Deild
Hordur Isafjordur
۰
۰
Kria
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico U20 Championship
Chivas Guadalajara U20
۳
۱
Juarez U20
Finished
۱۸:۳۰
Tigres U20
۱
۰
Cruz Azul U20
Finished
۱۸:۳۰
Club America U20
۳
۰
Atlas U20
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Ostersunds FK
۰
۳
Utsiktens BK
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۰
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۷:۳۰
Osters IF Vaxjo
۲
۳
Skovde AIK
Finished
۱۹:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Wanderers
۳
۰
Karonga United
Finished
۱۷:۰۰
MAFCO
۰
۲
Silver Strikers
Finished
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۰
۲
Geylang United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۵:۳۰
Hai Phong
۳
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۵:۳۰
TP Ho Chi Minh
۱
۰
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۶:۴۵
  Australia New South Wales League One
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۰
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Northern Tigers
Finished
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۴:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۴
Goyang KH FC
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۲
Incheon Namdong FC
Finished
۱۴:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۰
Chungju Citizen
Finished
۱۱:۳۰
  China League 2
Dongguan Guanlian
۱
۰
Inner Mongolia
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Surfers Paradise
۱۰
۱
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۰
۰
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۶
۱
Weston Workers Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Ipatinga
۲
۰
Democrata SL
Finished
۰۳:۳۰
Tupynambas
۰
۰
Boa Ec
inprogress
۲۲:۳۰
Betim FC
۰
۰
Varginha EC
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division, Intermedio, Group B
Club Nacional de Montevideo
۰
۰
Plaza Colonia
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 1
Primavera SP
۰
۰
Desportivo Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
Sertãozinho FC
-
-
Comercial SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Colombia Regional League
Lula FC
۰
۴
CD Gallegol
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
El Porvenir
۲
۳
Club Lujan
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda B
Salus
۰
۱
CA Bella Vista
Finished
۱۸:۳۰
Mar de Fondo
۱
۰
Los Halcones
Finished
۱۸:۳۰
  Kenya Super League
Kibera Black Stars
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۶:۳۰
Administration Police Bomet
۱
۰
Shabana FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
KaaPo
۰
۵
FC Jazz Pori
Finished
۱۸:۳۰
HJS Akatemia
۳
۲
SalPa Salo
Finished
۱۸:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۲
EPS
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Närpes Kraft
۰
۱
VIFK Vaasa
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemi
۲
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Silute
۴
۲
Dainava II
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Kaunas
-
-
FK Saned
Finished
۱۹:۳۰
  Sri Lanka Super League
New Star SC
۴
۱
Moragasmulla SC
Finished
۱۴:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Kuching FA U19
۱
۲
Pahang U19
Finished
۱۲:۴۵
Petaling Jaya City U19
۱
۰
PDRM U19
Finished
۱۳:۱۵
Johor Darul Takzim U19
۲
۰
Kuala Lumpur FA U19
Finished
۱۳:۱۵
Kedah U19
۰
۱
Terengganu U19
Finished
۱۳:۱۵
Negeri Sembilan U19
۳
۰
UITM U19
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Serie D Group 6
Bahia de Feira
-
-
Caldense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Noroeste ES
۱
۰
Ferroviaria SP
inprogress
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Nova Venecia FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Sao Bernardo FC
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Parana Clube
-
-
Nova Iguacu FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sol de Mayo
-
-
Independiente Chivilcoy
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Huracan Las Heras
-
-
Ciudad de Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Gaucho U20
Tres Passos U20
۰
۰
Sao Jose RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Chile Tercera Division
CD Quillon
۳
۳
Deportes Rengo
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 2. Deild
Hottur/Huginn
۱
۲
UMF Njardvik
Finished
۱۸:۳۰
Magni
۲
۲
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۲۰:۳۰
Reynir Sandgerdi
۱
۱
KF Fjallabyggdar
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Ykkonen
PIF Parainen
۳
۲
PK-35
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۱
۳
FF Jaro
Finished
۱۸:۳۰
Pepo Lappeenranta
۲
۲
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۳
FC Platinum
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Broadbeach United
۵
۰
Kingscliff District FC
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Toowong
۰
۰
The Gap
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia State League 2
Adelaide Vipers
۲
۱
Modbury Vista
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Box Hill United
۵
۱
Ballarat City
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۹
۱
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Norway 2. Division Group 1
Flekkeroy IL
۳
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brazil Cup U20
Hercilio Luz U20
۰
۰
Camboriu FC U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Primera D
Yupanqui
-
-
Argentino de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Centro Espanyol
-
-
CA Lugano
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Serie D Group 5
Brasiliense FC
-
-
Acao
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Serie D Group 3
Globo FC
۰
۰
Retro FC Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Caruaru City FC U20
۰
۲
America PE U20
Finished
۱۷:۳۰
Pesqueira U20
۰
۰
Ferroviario do Cabo U20
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Torres PE U20
-
-
Atletico PE U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ypiranga PE U20
۰
۰
Santa Cruz FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Centro Limoeirense U20
۰
۰
Nautico U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۱
۰
LD Maputo
Finished
۱۶:۳۰
  Bangladesh Premier League
Mohammedan Dhaka
۱
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۴:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
La Horquetta Rangers FC
۰
۰
AC Port Of Spain
Finished
۰۴:۴۰
  Australia NPL New South Wales
Northbridge FC Bulls
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۰۹:۳۰
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Redlands United U23
۶
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NPL Queensland
Eastern Suburbs
۰
۰
Peninsula Power
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۱
۴
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia 1. Liga
Saldus SS / Leevon
۴
۰
FK Smiltene
Finished
۱۶:۳۰
SC Grobinas
۰
۳
Skanstes SK
Finished
۱۸:۳۰
JDFS Alberts
۱
۲
FK Dinamo Riga
Finished
۲۰:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Lida
۱
۰
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۶:۳۰
Naftan Novopolotsk
۰
۱
Volna Pinsk
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
۱
۴
HK Kopavogur (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
SC Internacional U20 (W)
۰
۰
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید